Göteborg

Adress

A Odhners gata 41

421 30 Västra Frölunda

Kontakt

Tel. +46 317 09 34 50

Epost: goteborg@gk.se

Kontaktpersoner

Ulf Gustafsson

Regionchef, region väst

T: +46 703-55 51 12 E: ulf.gustafsson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Ulf Gustafsson

Emelie Axelsson

Områdeschef, Service

T: +46 702-44 37 34 E: emelie.axelsson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Emelie Axelsson

Mats Arverus

Entreprenadchef

T: +46 708-47 65 91 E: mats.arverus@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Mats Arverus

Ulrik Andersson

Områdeschef, Entreprenad

T: +46 0705699426 E: Ulrik.Andersson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Ulrik Andersson

Claes Andersson

Servicechef, GK Rör

T: +46 703-53 83 00 E: claes.andersson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Claes Andersson

Joakim Fast

Servicechef, Rådgivning

T: +46 706-37 71 95 E: joakim.fast@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Joakim Fast

Erik Kjellgren

Servicechef

T: +46 702-00 86 40 E: erik.kjellgren@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Erik Kjellgren

Rafael Wojtowicz

Servicechef, Kyla

T: +46 703-33 64 17 E: rafael.wojtowicz@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Rafael Wojtowicz