Västerås (GK Rör)

Adress

Karlfeldtsplatsen 14

722 22 Västerås

Kontakt

VVS - vi erbjuder alla typer av tjänster inom VS- och industri-installation

Tel: 021-12 24 50

Epost: per-olov.pettersson@gk.se

 

Vi är heltäckande inom VVS och tar hand om alla jobb – stora som små.

Du kan vända dig till oss både som privatperson och företag, med allt från den läckande kranen till det stora projektet.

Kontaktpersoner

Per-Olov Pettersson

Distriktschef, GK Rör

T: +46 736253264 E: per-olov.pettersson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Per-Olov

Per Blom

Avdelningschef Entreprenad

T: +46 0709-43 14 59 E: per.blom@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Per

Jan Holm

Avdelningschef Service, GK Rör

T: +46 0703-79 65 28 E: jan.holm@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Jan

Fredrik Nidmark

Projektledare, GK Rör

T: +46 0706-29 55 11 E: fredrik.nidmark@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Fredrik

Anders Kvarnefalk

Entreprenadingenjör, GK Rör

T: +46 0761-22 82 00 E: anders.kvarnefalk@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Anders

Peter Andersson

Kalkylator

T: +46 730528969 E: peter.b.andersson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Peter

Johan Moell

Projektledare

T: +46 709433878 E: johan.moell@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Johan