Uppsala

Adress

Upplagegatan 10

754 54 Uppsala

Kontakt

Service/Total- och utförandeentreprenader:
Tel. +46 018-27 88 50
Epost: uppsala@gk.se
 

VVS
Tel. +46 018-202100
Epost: gkror.uppsala@gk.se

Vi är heltäckande inom VVS och tar hand om alla jobb – stora som små.

Du kan vända dig till oss både som privatperson och företag, med allt från den läckande kranen till det stora projektet.

Kontaktpersoner

Peter Ohlsson

Distriktschef, Mälardalen

T: +46 018-27 88 60 E: peter.ohlsson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Peter

Åsa Klötzing

Avdelningschef, Service

T: +46 018-28 80 80 E: asa.klotzing@gk.se   

Har du frågor?

Kontakta Åsa

Ronny Haglöf

Avdelningschef, Entreprenad

T: +46 018-27 88 53 E: ronny.haglof@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Ronny

Per-Olov Pettersson

Distriktschef, GK Rör

T: +46 736253264 E: per-olov.pettersson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Per-Olov

Patrik  Warebring 

Avdelningschef Entreprenad, GK Rör

T: +46 0709-43 21 50 E: patrik.warebring@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Patrik 

Michael Gelinder

Projektledare Entreprenad, GK Rör

T: +46 0709-43 21 04 E: michael.gelinder@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Michael

Marie Joelsson

Administration, GK Rör

T: +46 0709-43 21 49 E: marie.joelsson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Marie

Victor Bastin

Projektledare Service, GK Rör

T: +46 070-459 21 95 E: victor.bastin@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Victor

Magnus Nyberg

Projektledare Service, GK Rör

T: +46 070-943 21 22 E: magnus.nyberg@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Magnus

Claes-Göran Ek

Projektledare Service, GK Rör

T: +46 070-943 01 26 E: claes-goran.ek@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Claes-Göran

Mattias Ricknell

Projektledare Service/Industri, GK Rör

T: +46 070-167 15 36 E: mattias.ricknell@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Mattias