Uppsala

Adress

Upplagegatan 10

754 54 Uppsala

Kontakt

Service/Total- och utförandeentreprenader:
Tel. +46 018-202 100
Epost: uppsala@gk.se
 

Rör - vi erbjuder alla typer av tjänster inom VS- och industri-installation
Tel. +46 018-202 100
Epost: gkror.uppsala@gk.se

Vi är heltäckande inom VVS och tar hand om alla jobb – stora som små.

Du kan vända dig till oss både som privatperson och företag, med allt från den läckande kranen till det stora projektet.

Kontaktpersoner

Robert Widbäck

Distriktschef, Service

T: +46 08-764 98 52 E: robert.widback@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Robert Widbäck

Ronny Haglöf

Avdelningschef, Entreprenad

T: +46 018-27 88 53 E: ronny.haglof@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Ronny Haglöf

Per-Olov Pettersson

Distriktschef, GK Rör

T: +46 736253264 E: per-olov.pettersson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Per-Olov Pettersson

Patrik  Warebring 

Avdelningschef Entreprenad, GK Rör

T: +46 0709-43 21 50 E: patrik.warebring@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Patrik  Warebring 

Michael Gelinder

Projektledare Entreprenad, GK Rör

T: +46 0709-43 21 04 E: michael.gelinder@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Michael Gelinder

Marie Joelsson

Administration, GK Rör

T: +46 0709-43 21 49 E: marie.joelsson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Marie Joelsson

Magnus Nyberg

Projektledare Service, GK Rör

T: +46 070-943 21 22 E: magnus.nyberg@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Magnus Nyberg

Claes-Göran Ek

Projektledare Service, GK Rör

T: +46 070-943 01 26 E: claes-goran.ek@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Claes-Göran Ek

Mattias Ricknell

Projektledare Service/Industri, GK Rör

T: +46 070-167 15 36 E: mattias.ricknell@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Mattias Ricknell

Johan Bergström

Avdelningschef Service, GK Rör

T: +46 070-943 21 24 E: johan.bergstrom@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Johan Bergström