Västerås

Adress

Service, Total- och utförandeentreprenader:

Slakterigatan 5

721 32 Västerås

Adress

Rörverksamhet:

Karlfeldtsplatsen 14

722 22 Västerås

Kontakt

VVS - vi erbjuder alla typer av tjänster inom VS- och industri-installation: 

Tel. +46 (0)21-12 24 50

Kontaktpersoner

Peter Ohlsson

Distriktschef, Mälardalen

T: +46 018-27 88 60 E: peter.ohlsson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Peter

Per-Olov Pettersson

Distriktschef, GK Rör

T: +46 736253264 E: per-olov.pettersson@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Per-Olov

Fredrik Nidmark

Projektledare, GK Rör

T: +46 0706-29 55 11 E: fredrik.nidmark@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Fredrik

Anders Kvarnefalk

Entreprenadingenjör, GK Rör

T: +46 0761-22 82 00 E: anders.kvarnefalk@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Anders

Jan Holm

Avdelningschef Service, GK Rör

T: +46 0703-79 65 28 E: jan.holm@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Jan

Per Blom

Avdelningschef Entreprenad

T: +46 0709-43 14 59 E: per.blom@gk.se

Har du frågor?

Kontakta Per